Misafir Yazar Eklentisi BuddyForms

0 1.172

Bir blog yazarı veya bir çevrimiçi dergi sahibi misiniz? Misafir yazarların sitenize makaleler şeklinde katkıda bulunmalarını mı istiyorsunuz?

Genellikle, yazarla iletişim kurmak, içerik ve konuyu belirlemek, makaleyi incelemek, makaleyi web sitenize eklemek, biçimlendirmek ve düzenlemek, resim ve video gömmek, makaleyi yeniden gözden geçirmek gibi etaplar bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Bu süreç, bazı makale yazarları için haftalar veya aylar sürebilir.

WordPress kullanıcısıysanız, bu baş ağrısı BuddyForms adlı yenilikçi bir eklentiyle çözülebiliyor; bu ekip, kullanıcıların (yazarlar) doğrudan ön uçtan mesajlar oluşturmasına ve göndermesine olanak tanır. Bir yönetici olarak şimdi bu makaleleri verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Yayınlar beklemeye alınacak ve yayınlanmadan önce incelemelerde bulunacaksınız. Ayrıca BuddyForms, daha sonra gerçekleşebilecek düzenlemeler için web sitesinden yayınlanmış bir makaleyi kaldırmayan piyasadaki tek eklentidir. Sadece eskisini kaydeder ve yayın sonrası düzenleme tamamlandığında otomatik olarak yeni sürümü kaydeder. Bu şekilde, ziyaretçileriniz etkilenmeden içeriğe ulaşabilir.

Ayrıca bir form oluşturucu eklentisi olarak, sürükleyip bırakarak özel formlar oluşturmanıza ve hazır gelen şablonlar üzerinde düzenleme yapmanıza izin vermekte. Geliştiriciler ve gelişmiş düzeyler için, filtrelerden ve istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlayan tamamen özelleştirilebilir formlardan size en uygun tasarımı zahmetsizce yapabilirsiniz.

Bu eklenti sayesinde sitenize misafir yada konuk yazar olmak isteyenlere fırsat verme şansını verebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve WordPress eklentisini buraya tıklayarak indirip deneyebilirsiniz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

 


Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.