Reklam

WpGurme ve Reklam

WpGurme, site içeriği olarak sadece WordPress kullanıcılarını hedeflemektedir. WpGurme okuyucuları genel olarak WordPress kurumsal ve blog sitesi sahiplerinden oluşmaktadır. Bir çok site sahibi sitelerininden daha fazla verim almak için ücretli WordPress eklenti ve temalarını kullanmaktadır. Hedef kitlenize ulaşmanız için farklı reklamcılık türleri uyguluyoruz.

Sponsorlu İnceleme

Ürün ve hizmetinizin detaylı olarak incelemesine(en az 500 kelime) sitemiz üzerinde yer veriyoruz. İncelenmesini istediğiniz ürün ve hizmeti kendi açımızdan değerlendirerek iyi ve kötü yanlarını tarafsız kalarak yazıyoruz. Kesinlikle beğenmediğimiz hiç bir ürün ve hizmeti ücreti ne olursa olsun sitemizde yayınlamıyoruz.

Sponsorlu olarak inceleyebileceğimiz ürün ve hizmetler:

  • Web barındırma hizmeti
  • WordPress Eklentileri
  • WordPress Temaları

Örnek incelemeler:

Sabit 300 x 250 Reklam Alanları

WpGurme sitemizde yer alan tüm yazı ve sayfalarda 300 e 250 pixel ve 72 DPI çözünürlükte reklam görseli alanları farklı fiyatlar ile kiralamaktayız. Reklam alanı en az 1 ay(31 gün) kalmak şartıyla sitemize eklenmektedir.

Reklam Formu

Reklam formu üzerinden istediğiniz reklam türünü ve ayrıntılarını iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapmaya çalışacağız.

 

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.