WpGurme ve Reklam

WpGurme, site içeriği olarak sadece WordPress kullanıcılarını hedeflemektedir. WpGurme okuyucuları genel olarak WordPress kurumsal ve blog sitesi sahiplerinden oluşmaktadır. Bir çok site sahibi sitelerininden daha fazla verim almak için ücretli WordPress eklenti ve temalarını kullanmaktadır. Hedef kitlenize ulaşmanız için farklı reklamcılık türleri uyguluyoruz.

Sponsorlu İnceleme

Ürün ve hizmetinizin detaylı olarak incelemesine(en az 500 kelime) sitemiz üzerinde yer veriyoruz. İncelenmesini istediğiniz ürün ve hizmeti kendi açımızdan değerlendirerek iyi ve kötü yanlarını tarafsız kalarak yazıyoruz. Kesinlikle beğenmediğimiz hiç bir ürün ve hizmeti ücreti ne olursa olsun sitemizde yayınlamıyoruz.

Sponsorlu olarak inceleyebileceğimiz ürün ve hizmetler:

  • Web barındırma hizmeti
  • WordPress Eklentileri
  • WordPress Temaları

Örnek incelemeler:

Sabit 125 x 125 Reklam Alanları

WpGurme sitesinin tüm yazı sayfalarında yer alan 125 e 125 pixel ve 72 DPI çözünürlükte logonuz üzerinden belirlediğiniz anahtar kelime üzerinden sitenize bağlantı çıkışı yapılmaktadır. Reklam alanı en az 3 ay(181 gün) olarak kalmak şartıyla sitemize eklenmektedir.

Reklam Formu

Reklam formu üzerinden istediğiniz reklam türünü ve ayrıntılarını iletebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede size dönüş yapmaya çalışacağız.