WordPress Beyaz Yazı ve Kayıp Düğme Hatası Çözümü

0 9

Bu hafta garip bir sorun ile karşılaştık. Bizden yardım isteyen bir ziyaretçimiz, yazısında yazdığı hiç bir şeyi göremediğini belirtti. Bunun nedeni ise, yazı düzenleyicisinde ki font renginin beyaz olması. Daha önemli diğer sorun ise, tüm görsel düzenleyi düğmelerin kaybolması. Bu yazıda, size bu sorunların çözümlerini sunacağız.

Tarayıcı Önbelleğini Temizlemek

Yaptığımız araştırmada, tarayıcı önbelleğini temizleyerek bu sorundan kurtulduğunu gördük. Önbelleğinizi temizleyin veya farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyin.

Ancak bu çözüm siz de işe yaramadıysa olası diğer çözüm yollarını sizin için derledik.

TinyMCE Kodlarını Yenileme

Bu hata bir güncellemeden sonra mı oldu? Fazla muhtemel değil fakat güncelleme sırasında bir şeyler yanlış gitmiş olabilir. /wp-includes/js/tinymce/ dosyasını yeni bir kopya ile değiştirmeyi deneyin.

Wp-config İle Çözüm

Eğer önceki çözümlerden hiç biri işinize yaramadıysa, wp-config.php dosyanız üzerinden bu kodu en üst satıra kopyalayın.

Umarız bu çözümler işinize yaramıştır. Eğer buna benzer yada sitemizde yer almayan bir sorun yaşıyorsanız, bize yazın sayfamız üzerinden bize yazmaktan çekinmeyin.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

 

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. TamamDetaylı bilgi için tıklayınız.